You are here

Víkend v Kunove - II. ligové kolo UL SAF

Druhé kolo UL SAF, ktoré organizoval tím Kus Plastu sa konalo 21. – 22. júna v Kunove, neďaleko mesta Senica. Prvý deň turnaju sme odohrali prvý zápas s tímom Sky up (Košice). Sky up nás síce prekvapil výborným zlepším sa v hre, ale zápas sme nakoniec vyhrali 7:4. Ďalej sme si zahrali proti silnému tímu Mental Discorders (Bratislava). Mental vždy hrá so skvelým nasadením, preto nás v zápase porazil 4:11 a nakoniec obsadili na tomto turnaji 1. miesto. Tretí zápas sme si odohrali s tímom Baník Lásky (Prievidza). Aj tento boj sme však prehrali 3:8. Posledný zápas dňa bol s tímom KeFear (Košice). Košičania prišili aj s posilou z Ameriky a na tomto turnaji nám ukázali ako sa vedia skvelo pohybovať na ihrisku. Po ťažkej snahe sme aj tento posledný súboj dňa prehrali 5:8.

Na druhý deň, v nedeľu sa nám však darilo o niečo viac. Odohrali sme 3 zápasy a všetky sme vyhrali. Prvý bol s tímom Scorpions (Bratislava), ktorý skončil s výsledkom 9:3. Spomeniem, že tím Scorpions vyhral cenu Spirit of the game. Druhý nasledoval zápas s domácim tímom Kus Plastu. Ten sme napokon porazili o 2 body a teda konečné skóre bolo 7:5. Posledný zápas turnaja - o 5. miesto sme hrali s tímom Golden Ants (Zlaté Moravce). V tomto zápase sa napätie dalo krájať, každých pár minút bol vo vedení iný tím. Nakoniec sme si na poslednú chvíľu 5.miesto vybojovali o 1 bod, s konečným výsledkom 8:7.