You are here

Ženské halové majstrovstvá Slovenska ( Senica, 06.12.2015 )

6. decembra 2015 sa v Senici konali Ženské halové majstrovstvá Slovenska. Zúčastnilo sa 6 ženských tímov z rôznych kútov Slovenska: U.F.O. Špačince, Lay D's (BA), Outsisterz (BA), North Side Woman (Turzovka), Harpye (KE-SB), Kus plastu (Senica). Jeden zápas sa hral 26 minút a po 13. minútach bol polčas. Hralo sa o 1.miesto v skupine, potom krížový zápas o postup do finále a následné finálové zápasy. Náš ženský tím nastúpil do turnaja v takejto zostave: Miška Rafajová, Dominika Šišková, Baška Šišková, Sonka Kubišová, Bibika Pinkasová a Sabínka Hluchová. Hneď prvý zápas sme hrali proti tímu Kus Plastu Senica, ktorý sme vyhrali s veľkým náskokom 19:0. Druhý zápas sme hrali s Harpyami, kde sme najprv získali náskok, no dievčatá z východu ho dotiahli, ale nakoniec sa nám podarilo uniknúť a zápas skončil s výhrou 16:7. To nám zaručilo 1.miesto v skupine a nasledoval krížový zápas s Outsisterz, pri ktorom sme sa najprv trápili, ale bojovali sme až do konca a vyhrali 16:4. Touto výhrou sme získali postup do finále s Lay D's. Najprv sme sa báli ísť do tohto zápasu, ale museli sme sa ,,vyhecovať,, a nastúpiť sebavedomo a v dobrej nálade. Zápas bol dosť vyrovnaný, no napokon sa dievčatám z Bratislavy podarilo uniknúť a vyhrať 14:7 a tak vyhrali 1.miesto turnaja a my sme obhájili minuloročné 2.miesto. Spirit of the game získal zaslúžene tím Outsisterz z Bratislavy.