You are here

Northside Fest (Turzovka, 30. - 31. jún 2015)

Na tomto turnaji za zúčastnilo 11 hráčov zo Špačinciec :

U.F.O. Špačince:  - Tomáš Lehuta, Matej Peterka, Milan Hajšo, SabínkaHluchová, Bibiána Pinkasová, Samo Strečanský, Tomáš Kocian, Michaela Rafajová a Peter Kukan

SR juniori:                          - Zdeno Lehuta

SR juniorky:                       - Soňa Kubišová

Turnaj vznikol na 1. výročie založenia tímu Northside Turzovka. Išlo skôr o funny turnaj čomu zodpovedalo aj obsadenie turnaja. Tak sa tu zišli tímy, ktoré milujú frisbee a vedia si užiť turnaj spôsobom, kedy sa hľadí viac na zábavu ako na víťazstvo stoj čo stoj.

Išlo o dobre pripravený turnaj v podaní premiéry tímu Northside. Ako to už býva spalo sa v telocvični, hralo sa na peknom trávnatom ihrisku s krásnym okolím systémom 7v7. Večera sa podávala v sobotu na ihrisku po poslednom zápase.

Na tento turnaj išiel tým U.F.O. s veľkými ambíciami ako jeden z favoritov na víťazstvo.

Zúčastnilo sa sedem tímov: Northside Turzovka, Paskudy Sabinov, Kus Plastu Senica, U.F.O. Špačince, Slovenský juniori, Slovenské juniorky a RainbowBananas z Českej republiky.

Ambície nášho tímu veľmi posilnilo tesné ale vydreté víťazstvo s týmom Paskudy Sabinov. Po výbornom vyrovnanom zápase nakoniec U.F.O. vyhralo 11:10.

Druhý zápas proti Northside Turzovke bol veľmi intenzívny, víťazstvo nám rozhodne nedali zdarma a veľmi nás potrápili. Nakoniec U.F.O. vyhralo 15:5.

Tretí zápas bol proti SK juniorom. Za celý turnaj rozhodne najvypätejší zápas ktorý dokázal vynervovať aj najkľudnejších hráčov oboch tímov. Po neustálom doťahovaní tým SK juniori zaslúžene vyhral nad Špačincami 9:7.

Štvrtý zápas tým UFO vyhral 15:0 nad Sk juniorkami, ktorých hlavná úloha bola zohrať sa do Frankfurtu. Aj keď tomu skóre nenasvedčuje, dievčatá urobili obrovský skok v pred, bolo vidieť obrovské pokroky ako v útoku, tak i v obrane.

V nedeľu U.F.O. odštartovalo deň povzbudzujúcim víťazstvom nad týmom Kus Plastu Senica. Pre mnohých hráčov bol toto najlepší, najzábavnejší a najspiritovejší zápas celého turnaja. Avšak treba podotknúť že Kus Plastu hral druhý zápas po sebe. Nakoniec U.F.O. vyhralo 11:8.

Nasledoval zápas s českým tímom RainbowBananas kde nastali menšie komplikácie. U.F.O. sa tešilo kým si zmeria sily s českým tímom ktorý súhlasil s tým, že bude hrať 3 zápas po sebe. U.F.O. nakoniec vyhralo 15:1.

Nakoniec po všestranných dohodách organizátori rozhodli, že sa z dôvodu zlého počasia finále neodohrá a tak turnaj kontumačne vyhral tím U.F.O .Špačince. Paskudy tak skončili na druhom mieste.Ďalšie tímy kde sme mali zastúpenie ako napr. SK juniori skončili na 4.mieste a SK juniorky skončili na 7 mieste.

 

Výsledky tímu:

U.F.O. Špačince-Paskudy Sabinov           (11:10)

U.F.O. Špačince-Northside Turzovka         (15:5)

U.F.O. Špačince-SK juniori                      (7:9)

U.F.O. Špačince-SK juniorky                    (15:0)

U.F.O. Špačince-Kus Plastu                     (11:8)

U.F.O. Špačince-RaibowBananas (CZ)       (15:1)

U.F.O. Špačince-Paskudy Sabinov            (kontumácia kvôli počasiu)

 

Štatistika tímu:

Celkové skóre:      74:33 (+41)
Zápasy:                6
Výhry:                  5
Prehry:                 1
Remízy:               0

 

Created by ryska